FAQ

Zgłębiamy Sekrety Naszego Kempingu

Najczęściej Zadawane Pytania

Rozumiemy, że każda decyzja dotycząca wyboru miejsca na letni wypoczynek wiąże się z wieloma pytaniami. Chcemy, abyście czuli się pewnie i bezpiecznie wybierając nasz kemping, dlatego zebraliśmy najczęściej zadawane pytania i udzieliliśmy na nie szczegółowych odpowiedzi. W ten sposób chcemy ułatwić Wam podjęcie decyzji i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat godzin zameldowania i wymeldowania, zasad wynajmu kajaków i rowerów, a także szczegóły dotyczące opłat za namioty o różnej wielkości. Wyjaśniamy również zasady dotyczące pobytu ze zwierzętami, dostępności domków letniskowych i dostępu do Internetu.

Mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi przyniosą Wam wartościowe informacje i pomogą w planowaniu wyjazdu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą pytań i odpowiedzi poniżej.

Zameldowanie jest możliwe od 14:00, natomiast wymeldowanie powinno nastąpić do 11:00.

Tak, oferujemy wynajem kajaków. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na miejscu lub można je uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Nie, nie stosujemy żadnych ograniczeń co do rozmiaru namiotu. Jednakże opłata za miejsce na namiot może się różnić w zależności od jego wielkości.

Tak, sanitariat jest dostępny dla wszystkich naszych gości i jest już wliczony w cenę pobytu.

Tak, zwierzęta są u nas mile widziane. Prosimy jednak o respektowanie zasad porządkowych.

Niestety nie. Domki letniskowe są dostępne tylko w sezonie letnim.

Tak, zapewniamy bezpłatny dostęp do Wi-Fi w wyznaczonej strefie kempingu.

Szczegółowe informacje na temat cen wynajmu rowerów dostępne są na miejscu lub można je uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Tak, oferujemy różne rodzaje zniżek. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania więcej informacji.

Rezerwacja odbywa się tylko i wyłącznie po kontakcie telefonicznym lub mailowym i wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej

Twoje miejsce na niezapomniane chwile w sercu natury

Scroll to Top