Cennik

Kamperów
0
Namiotów
0 +
Przyczep
0 +
Sezon pełen Atrakcji

Ceny pełne Rozsądku

Nasze ceny w kampingu są ułożone w prosty i zrozumiały sposób, abyś mógł cieszyć się swoim pobytem bez żadnych niespodzianek. Wszystkie nasze usługi są dostępne zarówno w sezonie niskim (1.05-30.06 oraz 1-30.09) jak i wysokim (1.07-30.08), zawsze z dążeniem do zapewnienia najlepszej wartości za Twoje pieniądze.

Niezależnie od wybranego terminu, ceny zawsze obejmują dostęp do naszych czystych i nowoczesnych sanitariatów. Uważamy, że podstawowe udogodnienia, takie jak toalety i prysznice, są integralną częścią doświadczenia kempingowego, dlatego zawsze są one wliczone w cenę pobytu.

Tak więc, niezależnie od tego, czy planujesz wypożyczyć kajak, szukasz miejsca dla swojego kampera, namiotu czy przyczepy, możesz liczyć na nas, że zaoferujemy Ci komfortowy pobyt w przystępnej cenie.

Lista
Sezon Niski
Zeson wysoki
Osoba wejście
10
15
Namiot mały
15
25
Namiot powyżej 4m2
25
35
Kamper
50
70
Przyczepa
40
60
Samochód
10
15
Wynajem Kajaka
10 zł/godzinę, 50 zł/dzień
15 zł/godzinę, 60 zł/dzień
Wynajem Roweru
10 zł/godzinę, 50 zł/dzień
15 zł/godzinę, 60 zł/dzień
Przystępne Ceny

Nieskończona Przygoda

Odkryj nasz jasny i przejrzysty cennik, który został zaprojektowany, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości doświadczenia kempingowego, niezależnie od pory roku. W naszym kampingu staramy się zapewnić naszym gościom najlepszą wartość za ich pieniądze, oferując konkurencyjne ceny za szeroki wachlarz usług, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomniany. Bez względu na to, czy chcesz wypożyczyć kajak, rower, czy szukasz miejsca dla swojego kampera, namiotu lub przyczepy, mamy coś dla każdego i każdego budżetu.

Kamping nad Brdą
Twój osobisty kącik natury

Scroll to Top